ISRAËL STEUNEN, ONSZELF STEUNEN, Benoit Wesly

We leven in een zeer hectische tijd en we hebben al heel veel meegemaakt terwijl het jaar pas net begonnen is. Het goede nieuws is dat er een staakt-het-vuren tot stand is gekomen in Israel en laat ons hopen dat dit stand zal houden en het begin is van een drastische verbetering voor Israel met haar omgeving. De meningen over dit bestand zijn zeer verdeeld.

Iedereen heeft zijn of haar eigen mening. Laten we echter niet vergeten dat Israel enkel en alleen gediend is met 100% support. Laten we de wens uitspreken dat verstandige mensen in het Midden-Oosten ervoor gaan zorgen dat voor iedereen die daar werkt en leeft de situatie gaat

verbeteren. Het zal zeer moeilijk zijn om de mensen in dezelfde richting te krijgen. Ik denk, uit ervaring, dat dat eigenlijk niet mogelijk is, maar we moeten het wel blijven proberen en laat ons een eenheid vormen van alle Joden die in de provincie Limburg werken, wonen en leven. Dat we elkaar blijven helpen en vooral bewust maken van het feit dat de relatie met Israëliërs in onze omgeving essentieel is. 
Heeft u nog vragen, kunt u altijd bij mij terecht.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven